ZMENŠENÍ PDF SOUBORU

Online služba na zmenšení PDF souboru: https://smallpdf.com 

Obrátila se na mě kamarádka s prosbou, abych pomohl s VELKÝM problémem. Měla velký soubor PDF a potřebovala ho zmenšit na přijatelnou velikost.  Maličko jsem zagooglil a vybral hned pátý odkaz (protože měl nejkratší adresu 🙂 )  a během minuty mi to PDFko zmenšilo na 8%  původní velikosti.

Pokud by nějaký zbloudilý čtenář potřeboval zmenšit PDF,  tak hurá na stránky https://smallpdf.com/ . Tam stačí soubor PDF přetáhnout nad šedý obdélník  „Drop PDF here“ a pustit, případně soubor ulovit tlačítkem „Choose fille“  a za chvilinku se zmenšené PDFko stáhne zpátky do vašeho PC.

Nic víc, nic míň

 

smallpdf

13 thoughts on “ZMENŠENÍ PDF SOUBORU

 1. Matoušková

  Díky za odkaz. Tato služba mi ušetřila hodně práce. Kompresi PDF moc programů neumí, musela bych soubor generovat znovu. Milena

  Reply
 2. Bohumil Veselý

  Jak píše Dominik, je to rychlé nekomplikované a i pro mne počítačového analfabeta snadno zvládnutelné. Děkuji Míla

  Reply
 3. Karl

  Nestojí za nic. Zmenší pouze pdf, která jsou vytvořena přímo, nebo převeden např. Word do pdf. Pokud se jedná o sken do pdf, tato aplikace absolutně neumí!

  Reply
 4. Zuzana

  Moc díky! Potřebovala jsem rychle přeposlat jeden dokument na úřad. Moc jsi mi pomohl! 🙂

  Reply
 5. Laďas

  Zmenší to PDF ale jen o pár KB z 220 KB mě to zmenšilo na 180KB, a né na 8% velikosti jak se píše v úvodu tohoto článku když máte plnou verzi adobe acrobat tak ta udělá úplně stejnou službu, a když sem ten soubor zmenšil v adobe a zkoušel ho jetě zmenšit tady tak to napsalo soubor je zmenšen tak že už s tím ani my nic neuděláme 🙂 :-):-)

  Reply
 6. Niky

  Super. Opravdu moc děkuji za pomoc. Bylo to rychlé a easy 🙂 Kéž by vše tak fungovalo 🙂

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *